Sardinie

Magickému ostrovu Sardinie se právem přezdívá „Smaragd Středozemního moře“. Je jen málo míst na světě, kde vedle sebe najdete překrásné pláže, prastaré památky i nádhernou přírodu neponičenou lidskou rukou. Prožijte pohádkovou dovolenou na ostrově, který vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou!

Pochod kolem Menorcy

Perfektně udržovaná historická stezka Camí de Cavalls vás zavede k těm nejkrásnějším majákům, rozeklaným útesům i pohádkovým přírodním plážím. Během 6 etap a 89 kilometrů poznáte tento nádherný ostrov z perspektivy pěšího turisty a zjistíte, proč se Menorce přezdívá „Karibik ve Středomoří“.

Albánie

Albánie je vzrušující zemí, která ukrývá mnohé poklady. Krásné přírodní pláže, čisté tyrkysové moře, ale i velkolepé hory a divokou přírodu. I přes strastiplnou historii si její obyvatelé zachovávají úsměv na tváři a obrovskou pohostinnost, která vás zahřeje na duši. Užijte si skvělé koupání a pohodovou atmosféru země, která si stále zachovává svou autentickou atmosféru bez náporu turistů.

Thajsko

Thajsko se může pochlubit jedněmi z nejkrásnějších pláží světa, neobyčejně krásnou přírodou a jedinečnou asijskou kulturou. Vydejte se s námi poznat tuto nádhernou exotickou zemi a její každodenní život v rušných ulicích měst, na pohádkovém pobřeží i v poklidné atmosféře buddhistických chrámů.

Mar Menor

Na jedné straně krásné písečné pláže Středozemního moře, na druhé teplá a klidná laguna se slanou vodou a bohatým výskytem léčivého bahna. Kde se zrovna budete chtít oddávat příjemnému odpočinku bude jen na vás, v obou případech si ale užijete příjemnou a poklidnou atmosféru i hřejivé španělské slunce nad hlavou.